https://marmaristrips.net/ gizliliğinize saygı duyar ve bilgilerinizi her zaman güvenli bir şekilde saklanması için gerekli adımları atmıştır. Bilgilerinizin 3. şahıs kimseyle paylaşılmayacağını garanti ve taahhüt eder. Rezervasyon ile toplanan e-mail , telefon numarası veya farklı iletişim bilgilerini ticari bir şekilde hiç bir şekilde kimseyle paylaşmaz.

KİMLİĞİNİZİN AÇIKLANMASI

https://marmaristrips.net/ hiç bir zaman müşterilerimizin kimliğini 3. şahıslara ifşa etmez. Bilgilerinizi isteyen kişilerin yazılı olarak devlet otoriteleri tarafından bize belge getirmesi ile bilgilerinizi paylaşabiliriz. Aksi halde bilgileriniz bizimle güvenli bir şekilde barınacaktır.

SUNUCU İSTATİSTİKLERİ ve GÜNLÜKLERİ

Biz sürekli kendimizi iyileştirmek için web sitemizde günlük analiz yaparız. Bu günlükler , herhangi bir kişisel bilgi içermez veya ziyaretçilerimizin kimlikleri ile bağlantılı olamaz.

IP ADRESİ

IP adresleri internete bağlı her bilgisayar için TEKTİR. Kişilerin bilgi alış ve verişini tanımlamak için kullanılır. https://marmaristrips.net/ rezervasyon sisteminde müşteri takipi için IP adreslerini kullanır. Böylece güvenli ödeme işlemleri ve sahtekarlık korunması sağlanır. Biz rezervasyon sistemi dışında hiç kimsenin IP adresini göremeyiz ve iletemeyiz.

GÜVENLİ VERİ TRANSFERİ / İŞLEMLER

https://marmaristrips.net/ kredi kartı bilgilerinin tamamı için en yüksek güvenlik seviyesini sağlamak için 128-bit veri şifrelemem kullanan güvenli bir SSL bağlantısı kullanır.

https://marmaristrips.net/ Bu bilgileri değiştirme hakkını gizli tutar ve Herhangi bir değiştirmeyi anında bu sitede uygular.

Copyright https://marmaristrips.net